Rodinné akce

Bavte se dobře ...

V prostorách penzionu KLÁŠTER je možné uspořádat nejrůznější společenské akce, večírky, rodinné oslavy, výročí, promoce nebo svatby. 

SVATBY

Penzion KLÁŠTER je se svou romantickou atmosférou zcela jistě ideálním místem pro jednu z nejdůležitějších událostí v lidském životě - svatbu.

V prostorách penzionu můžete uspořádat nezapomenutelnou svatební hostinu (k tomuto účelu se hodí zejména objekt bývalé kaple o kapacitě až 80 svatebčanů) a nebo využít možnosti, která se přímo nabízí -  absolvovat vše (včetně obřadu) pod jednou střechou bez nutnosti se přemisťovat.

 

 Nabízíme vám... 

  • civilní svatební obřad v prostorách bývalého kostela nebo venkovní obřad na zahradě
  • církevní svatební obřad v některém z kostelů v okolí
  • svatební výzdobu včetně květin
  • svatební hostinu, kdy tradiční nebo originální menu sestavíme přesně podle vašich představ, součástí nabídky může být i večerní raut nebo grilování
  • svatební zvyky
  • svatební dort, svatební koláčky a další svatební cukroví
  • after party, taneční parket, živou i reprodukovanou hudbu, případně jakýkoliv doprovodný program (ohňostroj, taneční vystoupení, kouzelnické vystoupení, apod.)
  • služby svatebního fotografa
  • parkování pro svatební hosty

 

Ozvěte se nám, navštivte nás a společně naplánujeme váš svatební den tak, aby proběhl bez starostí, v klidu a k vaší plné spokojenosti. Ať chcete velkou romantickou svatbu, netradiční svatbu a nebo jen komorní oslavu vašeho velkého dne, buďte si jisti, že vaši představu naplníme do všech detailů. V penzionu KLÁŠTER se váš svatební den stane nezapomenutelným zážitkem pro vás, vaše blízké i všechny svatební hosty.

Nejkrásnější den v životě

Svatební obřad
Svatební obřad

Dáte přednost romantické atmosféře bývalého kostela nebo raději zvolíte venkovní obřad na zahradě? V případě zájmu vám zařídíme i církevní obřad v některém z okolních kostelů.

Svatební hostina
Svatební hostina

Menu, ať již tradiční nebo originální, sestavíme přesně podle vašich představ. Součástí nabídky může být i večerní raut nebo grilování.

Další služby
Další služby

V případě zájmu vám zařídíme svatební výzdobu včetně květin, nabídneme vám svatební dort, svatební koláčky a další svatební cukroví. Můžeme vám zajistit živou či reprodukovanou hudbu a doprovodný program.