Partneři

Spolupracujeme ...

 

 

 

 

 

Offroadsafari pořádá expedice industriální i panenskou  krajinou severozápadních Čech.

Průvodce vám představí okouzlující Krušné  hory protkané štolami, třetihorní sopky Českého středohoří, stratovulkán  Doupovských hor a mezi tím Mosteckou uhelnou pánev plnou obřích  povrchových dolů a chemického průmyslu. 

Nikde jinde nenajdete na malé ploše tolik zcela odlišných typů krajiny.  Dobrodružnou formou se seznámíte s historií i současností nejdynamičtějšího regionu Evropy. Navštívíte štoly a vojenské objekty, známá i neznámá místa s fascinujícími výhledy, farmy a vinice. Uvidíte to, co v turistických průvodcích nenajdete. Vizuální zážitek průvodce doplní bohatým výkladem o krajině a životními příběhy místních obyvatel. Zavažte si boty, vyrážíme!

 

 

 

 

 

 

 

Zámecké vinařství Třebívlice se rozprostírá v nádherné oblasti Českého  středohoří.

Třebívlické vinice a víno jsou součástí nejstarší viniční   oblasti v Čechách, založenou darovací listinou Spytihněva II. již v roce 1057    a opět povznesenou českým králem Karlem IV. Ve středověku bylo Litoměřicko  po Praze druhou největší vinařskou oblastí v Čechách, v jehož katastru se  nacházelo 400 ha vinic. V 19. století bylo v okolí Třebívlic zhruba 100 hektarů  vinic. Ty postupně likvidoval révokaz. Poslední pětihektarová vinice byla zrušena  v roce 1900. Od roku 2004, kdy jsme začali s obnovou vinohradů, dosáhla výměra našich vinic 34 hektarů.

Pod názvem Kudy z nudy naleznete projekt České centrály cestovního ruchu – CzechTourism, jehož cílem je podpora domácího cestovního ruchu. Kudy z nudy nabízí komplexní nabídku pro každého cestovatele. 

Lidé se tu mohou inspirovat tipy na výlety po celém Česku, které uspokojí rodiny s dětmi, party mladých lidí, romantiky i velké sportovní fajnšmekry. Zároveň je to jeden z hlavních nástrojů, kterým agentura CzechTourism zdarma pomáhá podnikatelům v propagaci jejich nabídek. V sezoně stránky zaznamenávají měsíčně až 2 miliony návštěv. Projekt se může pochlubit také svou fanouškovskou verzí na Facebooku, kde si cestovatelé vzájemně sdílí zajímavosti a novinky z webu.

 

   

Naše řeznictví nabízí kvalitní maso a to výhradně z českých chovů. Uzeninu vlastní výroby, dále nabízíme výrobky na přání: masové rolády, uzené kýty a selata. Sezónní výrobky, jako vinnou klobásu, jitrnice a jelita, v létě potom grilovací klobásy a marinované steaky. Každý den teplou sekanou. V naší nabídce naleznete také koření.Fotogalerie