Reference

-------

Odeslat novou referenci

-------
Vaší reference si vážíme.

Napište nám vaše hodnocení.

Turistický spolek „Postřižinská šlápota“

na přelomu měsíců duben a květen 2018, zavítal do Českého středohoří zdolávat vrcholy kopců Milešovka, Lovoš, Košťálov a dalších. Zdolávání trvalo čtyři dny. Během této doby je zapotřebí se někde ubytovat a dobře se stravovat. Volba ubytování a stravování padla na „Penzion Klášter“ v obci Teplá. O prostředí jmenovaného penzionu je tvrzeno, že je to místo s duší. Skutečně tomu tak je. Nejen, že je to místo s duší, v penzionu jsme se setkali i s ochotným a laskavým personálem. To by ovšem bylo málo, i strava byla výborná. Spolek „Postřižinská šlápota“ doporučuje nejen kopce v daném místě, ale i ubytování a stravování v „Penzionu Klášter“.

Děkujeme.

Karel Krčmárik a Jiřina Hrubá
fascinace

Dům, prostředí a ticho, jež mne fascinovaly. A kolem samý úsměv a ochota.

Nachtmann
Skvělé ubytování

Byli jsme velice spokojeni, jak s ubytováním, umístěním penzionu. Velice milé prostředí a milí lidé. Určitě rádi znovu přijedeme. Jednoznačně doporučuji!

Michal Žák
Rádi se vrátíme

Děkujeme za krásné dny strávené v Teplé a okolí. Bydleli jsme v pěkném, novém a plně vybavené apartmánu, užívali si výborné snídaně a milou obsluhu. Je vždy příjemné narazit na místo, kde je vidět, že se věci dělají s radostí.

Helena Šemberková
World Championship

We glad to represent Team Russia on the World Championship 2017 in Lovosice/Litomerice. Pension Klaster and it staff gave us great accomondation. Thanks for all this time.

Sergey Gerasimov
spokojenost

Příjemné, čisté ubytování na nádherném venkově. Václav

Václav